Jojobet72 – Jojobet 72 Güncel Yeni Adresi

yeni-giris-adresi-min

yeni-giris-adresi-min

Jojobet bahis sitesi güncel giriş adresi jojobet72.com oldu. Zorunlu olan adres engellemesinden önce Jojobet71 adresi kullanılıyordu. Fakat bugün itibariyle jojobet 72 adresi yayına girmiş oldu. Üyeler 30 dakika kadar siteden ayrı kalırken Jojobet 72 giriş butonlarını sizler için aktif ettik. Dolayısıyla ana sayfamızda bulunan giriş butonuna tıkladığınızda siteye otomatik olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Her zaman en güncel bilgileri bulabileceğiniz sayfalarımızda bir sonraki adres değişikliğinde Jojobet73 giriş butonları da sizler için yer almış olacaktır. Böylece web sitesi veya mobil site üstünden sitenin sunduğu tüm uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz.

Jojobet 72 2018 Dünya Kupası Grupları

2014 Dünya Kupası’nı Almanya kaldırdıktan sonra 4 senelik hazırlık ve eleme aşamalarının sonuna gelindi ve 14 Haziran 2018 tarihinde Rusya-Suriye Arabistan arasındaki mücadele ile birlikte Dünya Kupası perdelerini açıyor. Toplam 32 takımın mücadele edecek olduğu Dünya Kupası’nda 8 grup bulunuyor. Jojobet72 2018 Dünya Kupası grupları için çalışmaları detaylandırdı. Aşağıda yer alan tüm gruplar için ayrı ayrı istatistikler ve oranlar belirlendi.

A GRUBU: Rusya- Uruguay- Mısır- Suudi Arabistan
B GRUBU: Portekiz- İspanya- İran- Fas
C GRUBU: Fransa- Peru- Danimarka- Avustralya
D GRUBU: Arjantin- Hırvatistan- İzlanda- Nijerya
E GRUBU: Brezilya- İsviçre- Kosta Rika- Sırbistan
F GRUBU: Almanya- Meksika- İsveç- Güney Kore
G GRUBU: Belçika- İngiltere- Tunus- Panama
H GRUBU: Polonya- Kolombiya- Senegal- Japonya

Jojobet 72 2018 Dünya Kupası Şampiyonluk Maçı Oranı

Görüldüğü üzere her grupta ciddi bir mücadele olacak. Almanya, Brezilya, İspanya, Fransa, Arjantin gibi takımlar favori gösterilse de 2016 Avrupa Şampiyonası’nda Portekiz’in yakalamış olduğu çıkış pek çok takımı umutlandırıyor. Bu sebeple bu yılki Dünya Kupası çok daha çetin geçecek. Jojobet 72 2018 Dünya Kupası şampiyonluk maçı oranı şu an itibariyle belli değil. Ancak her zaman olduğu gibi yüksek maç oranları belirleyen Jojobet72 2018 Dünya Kupası final maçında da üyeleri tatmin edecek bir oranla beraber ana sayfadan ve SMS yöntemi ile duyuruları yapmış olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*