Grandbetting belge istiyor mu?

yeni-giris-adresi-min

Çuraçao merkezli olarak bahis faaliyetlerini sürdüren Grandbetting belge istiyor mu sorusunda öncelikli olarak kayıt ve üyelik işlemlerine göz atacağız. Takipçilerimizin en çok merak ettiği konulardan birisi belgedir. Çoğu zaman takipçilerimiz belge sunma taraftarı olmasa da sitenin güvenlik analizinde belge sunulması siteye artı puan kazandırıyor. Kayıt ve üyelik işlemleri sırasında Grandbetting sizden belge talep ediyor. Online formu doldurduktan sonra eposta adresinize gelen bağlantıyı onayladığınızda son aşama olarak belge sunulması gerekiyor. Destek@grandbetting.com eposta adresine gönderecek olduğunuz belge onaylandığında aktif bir üye olabiliyorsunuz.

Grandbetting Ödemeler İçin Belge İstiyor Mu?

Kayıt ve üyelik işlemlerinde sunacak olduğunuz belge sitenin veri tabanında yer alacak ve hiç kimseyle paylaşılmayacaktır. Daha sonrasında yöneltilen Grandbetting ödemeler için belge istiyor mu sorusunda ödeme yöntemlerini inceliyoruz. Sitede Cepbank ve Banka havalesi yöntemlerini kullanarak ödeme talebi oluşturabiliyorsunuz. Günlük maksimum 15 bin TL çekim hakkınız bulunmaktadır. Bu noktada Grandbetting sizden belge istemiyor. Ancak genel kurallar ve şartlar kısmında belirtildiği üzere herhangi bir güven sorunu olduğunda, şüpheli durum gerçekleştiğinde belge isteme hakkı site tarafında saklı tutulmaktadır. Fakat genel prosedürlerde genellikle ödemeler yapılırken belge talep edilmemektedir. Ayrıca bu gibi durumlarda sorun yaşarsanız Grandbetting canlı yardım birimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Grandbetting Promosyonlar İçin Belge İstiyor Mu?

15 farklı promosyon sunmakta olan Grandbetting bonuslar için çevrim şartını genellikle minimum seviyelerde tutuyor. Grandbetting promosyonlar için belge istiyor mu sorusunda da üyeleri rahatlatan yanıtlar veriyoruz. Çünkü promosyonların ödenmesinde kesinlikle belge talep edilmiyor. Zaten siteye üye olurken sormuş olduğunuz kimlik belgesi sizin için yeterli oluyor. Ancak promosyonlarda bazı durumlarda turnuvalar ve kampanyalar düzenlendiğinde ödeme talepleri oluşturulduğunda sıralamalar belirleneceğinden belge talep edilebiliyor. Çok nadir olan bu durumda canlı yardım birimi üstünden kolaylıkla iletişime geçerek belge işlemlerinizi tamamlayarak promosyonu elde edebiliyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*